REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - REKLAMNÍ POTISKY - REKLAMNÍ POLEPY

reklamní předměty potisk logo

Sítotisk

Sítotisk plošný
Je to potisková technologie, kdy motiv loga je přenášen na potiskovaný předmět pomocí sítotiskové šablony a tiskové stěrky. Touto technikou je možno potisknout papír, plastické hmoty, samolepky, textílie, trička, čepice, tašky, deštníky a pod. Plošný sítotisk umožňuje i tisk plnobarevných předloh.

Transfer síťotiskovou technologií
U této technologie se nejprve využije plošný sítotisk, kdy se všechny barvy motivu loga nanesou zrcadlově na přenosový papír. Barvy se tisknou v opačném pořadí než u přímého tisku. Po natištění se barvy pomocí teploty a tlaku přenáší z přenosového papíru na potiskované materiály (čepice, trička, deštníky, tašky a pod.). Výhodou této metody je vyšší brilance barev zvláště na tmavých odstínech textilií. Další výhoda je pak možnost tisku velmi náročných předloh a možnost přesného tisku plnobarevných obrázků na různé textilní výrobky systémem rozkladu přímých barev.

Sítotisk rotační
Je tisková technologii na válcové předměty. Motiv je přenášen na potiskovaný předmět pomocí sítotiskové šablony a tiskové stěrky. Rotační sítotisk se používá pro potisk kuličkových per, hrnků, popelníků, skleniček atd. Výhodou této technologie je možnost i vícebarevného potisku po celém obvodu.